درباره ما

شرکت مجتمع معادن سنگ مرمریت اسفند و امید آباده با مدیریت آقای مهندس سعید صمیمی، با هدف کشف، استخراج و تولید سنگهای کوپ معدنی در سال 1369 هجری شمسی فعالیت خود را آغاز نمود.این مجتمع با دارا بودن چندین معدن سنگ از نوع مرمریت و استخوانی و ذخیره ای بالغ بر 1،000،000 (یک میلیون) تن ماده خام معدنی و با دارا بودن چندین پروانه بهره برداری در حوزه نظارتی سازمان های محترم صنعت،معدن و تجارت استان فارس و یزد دریافت کرده است. بیش از 200 نفر پرسنل ماهر و مجرب با بکارگیری انواع ماشین آلات سنگین معدنی و بهره گیری از روشهای نوین حفاری و تکنولوژی سیم برش الماسه در حداقل 10 جبهه کاری در چهار فصل سال مشغول کار در عرصه تولید سنگ کوپ هستند.
این مجتمع علاوه بر تامین بخش عمده ای از سنگ کوپ مورد نیاز کارخانجات سنگبری داخل کشور، به صادرات این محصول به کشور هایی از جمله ایتالیا، مالزی، هند و چین مبادرت ورزیده و گام های استواری را دراین عرصه بین المللی برداشته است.
شایان ذکر است که این شرکت با تلاش بی وقفه در این بخش از تولید افتخار دریافت چندین لوح و تندیس بهترین معدنکار نمونه و اکتشاف کننده نمونه را طی چند سال متوالی به خود اختصاص داده است.
مدیریت این مجتمع نیز برای تکمیل فرایند چرخه و زنجیره تولید و به دلیل فراوری سنگ کوپ به سنگهای تزیینی ساختمانی در بازاری کاملا رقابتی وبه منظور تامین بخشی از سنگ مورد نیاز صنعت ساختمان کشور و صادرات،کارخانه سنگبری سعید را در زمینی به وسعت 23000 متر مربع در سال 1378 تاسیس و راه اندازی کرده است. که در همین راستا، تجهیزات و ماشین آلات نوین، تمام اتوماتیک و هوشمند نصب شد وبا بکارگیری پرسنل کار آزموده، سالیانه بیش از 150هزار مترمربع سنگ بریده در اندازه های مختلف و رنگهای متنوع (موجدار،کرم و کرم صورتی) و با کیفیتی مطابق استاندارد های بین المللی تولید شد.این تولیدات بخشی از سنگ مورد نیاز داخل کشور را تامین نموده وبه کشور هایی همچون عراق، عربستان، مالزی و کشورهای حوزه خلیج صادر گردیده است. حال این شرکت در نظردارد به حول قوه الهی وبا هدف مشتری مداری و رضایتمندی مشتریان، گامی موثر و فراتراز قبل در عرصه تولید و صنعت سنگ پیش نهاده تا بتواند نقش موثری در پیشبرد و پیشرفت خود کفایی کشور عزیزمان ایران را داشته باشد.